İNTERNETTENKURS

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI


Siteyi kullanmaya başlamadan önce lütfen bu kullanım şartlarını dikkatlice okuyun. Sitemizi kullanarak, bu kullanım şartlarını kabul ettiğinizi ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Bu kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmaktan kaçının.


BİLGİ SONRASI VE YASAL BİLGİLERE İLİŞKİN GÜVEN


Sitemizde yer alan materyaller genel bilgilendirme amaçlıdır.

Sadece ve hukuki veya diğer profesyonel tavsiyelerde bulunmadığını veya böyle bir iddiada bulunmadığını iddia etmeyiniz.

Bu sitedeki bilgilere erişmekten veya bunlara güvenmekten kaynaklanan herhangi bir kayıp için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz. Ve yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, bu sitenin kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zarar veya ziyan için tüm sorumlulukları hariç tutarız.


SİTEMİZE ERİŞİM


Sitemize erişim geçici olarak izinlidir ve sitemizde sunduğumuz hizmeti bildirimde bulunmaksızın geri çekme veya değişiklik yapma hakkını saklı tutarız (aşağıya bakınız). Sitemizin herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda veya herhangi bir zamanda kullanılamaması halinde sorumluluk kabul etmeyiz.


FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI


Sitemizde yer alan tüm fikri mülkiyet haklarının sahibi veya lisansı sahibiyiz. Bu eserler, dünya çapında telif hakkı yasaları ve anlaşmalarıyla korunmaktadır. Bütün bu haklar saklıdır.

Bir kopyasını yazdırabilir ve sitemizden herhangi bir sayfanın / sayfaların öz eklerini kişisel referansınız için indirebilir ve kuruluşunuzdaki diğer kişilerin dikkatini sitemizde yayınlanan materyale çekebilirsiniz.

Bastırdığınız veya indirdiğiniz materyalleri hiçbir şekilde değiştirmemelisiniz ve herhangi bir resimle, fotoğrafla, video veya ses dizileriyle veya herhangi bir grafikle birlikte gelen herhangi bir metinden ayrı olarak kullanılmamalıdır.

Sitemizdeki materyallerin yazarları olarak statüleri (ve tespit edilen herhangi bir katkıda bulunanların) her zaman kabul edilmelidir.

Sitemizdeki malzemelerin hiçbir bölümünü, bizden veya lisans verenlerimizden yapma lisansı almadan ticari amaçlarla kullanmamalısınız.

Sitemizin herhangi bir bölümünü bu kullanım koşullarını ihlal edecek şekilde yazdırır, kopyalar veya indirirseniz, sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erer ve bizim seçimlerimizde, yaptığınız malzemelerin kopyalarını iade etmeli veya imha etmelisiniz.

Fikri mülkiyet haklarınızın web sitemizin içeriğiyle ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen bize e-posta ile veya aşağıdaki adresi yazarak ulaşın.


SİTEMİZ DÜZENLİ DEĞİŞİKLİKLER

Sitemizi düzenli olarak güncelliyoruz ve içeriği istediği zaman değiştirebiliriz. Sitemize erişimi askıya almak veya süresiz olarak kapatmak bizim hakkımızdır. Sitemizdeki herhangi bir materyalin güncel olmaması durumunda, bu tür materyalleri güncelleme yükümlülüğümüz yoktur.

SİTEMİZE SİZİN VE ZİYARETLERİNİZ HAKKINDA BİLGİLER

Hakkınızdaki bilgileri gizlilik politikamıza uygun olarak işleriz. Sitemizi kullanarak, böyle bir işleme izin vermiş olursunuz ve tarafınızca sağlanan tüm verilerin doğru olduğunu garanti edersiniz.

VİRÜSLER, HACKING VE DİĞER MÜDÜRLÜKLER

Virüsleri, truva atları, solucanları, mantık bombalarını veya zararlı veya teknolojik olarak zararlı olan diğer malzemeleri bilerek tanıtmamalısınız. Sitemize, sitemizin saklandığı sunucuya veya sitemize bağlı herhangi bir sunucuya, bilgisayara veya veritabanına yetkisiz erişim sağlamaya çalışmamalısınız. Sitemize bir hizmet reddi saldırısı veya dağıtılmış bir hizmet reddi saldırısı yoluyla saldırmamalısınız.

Bu hükmü ihlal ederek, Bilgisayar Kötüye Kullanımı Yasası 1990 kapsamında bir suç işlemektesiniz. Bu tür ihlalleri ilgili kanun uygulayıcı makamlara bildireceğiz ve kimliğinizi açıklayarak o makamlarla işbirliği yapacağız. Bu tür bir ihlal durumunda sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erecektir.

Dağıtılmış hizmet reddi saldırısı, virüsler veya sitemizi kullandığınız için bilgisayar ekipmanınızı, bilgisayar programlarınızı, verilerinizi veya diğer özel materyalleri etkileyebilecek diğer teknolojik olarak zararlı materyallerden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağız. Üzerine yayınlanan herhangi bir materyalin indirilmesine veya ona bağlı herhangi bir web sitesine.

SİTEMİZDEN LİNKLER

Sitemizin üçüncü taraflarca sağlanan diğer sitelere ve kaynaklara bağlantılar içerdiği durumlarda, bu bağlantılar yalnızca sizin bilgileriniz için sağlanır. Bu sitelerin veya kaynakların içerikleri üzerinde herhangi bir kontrolümüz yoktur ve bunlar için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz veya bunları kullanmanızdan doğacak herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmeyiz. Bir siteye web sitemizden erişirken, uyumluluğundan emin olmak ve bilgilerinizi nasıl kullanabileceklerini belirlemek için kullanım şartlarını ve gizlilik politikalarını kontrol etmenizi öneririz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik politikamız, bu şartlar ve koşulların bir parçasıdır ve bunlara tabidir.

REVİZYONLAR

Bu kullanım şartlarını istediğimiz zaman bu sayfayı değiştirerek revize edebiliriz. Bu sayfayı zaman zaman kontrol etmelisiniz ve herhangi bir değişikliğe sizi bağladığınız için bildirmelisiniz. Bu kullanım koşullarında yer alan bazı hükümler, sitemizin başka bir yerinde yayınlanan hükümler veya bildirimler tarafından da yerine getirilebilir.
ENDİŞELERİNİZ

Sitemizdeki herhangi bir materyalle ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın
HakanUytan@hotmail.com