İNTERNETTENKURS

Gizlilik Politikası
Bu Web Sitesi, gizliliğinizi korumayı ve saygı duymayı taahhüt eder.

Bu politika, kullanım şartlarımız ve burada anılan diğer belgeler ile birlikte sizden topladığımız veya bize sağladığımız kişisel verilerin tarafımızdan işleneceği temel ilkeyi ortaya koymaktadır.

Kişisel verilerinizle ilgili görüşlerimizi ve uygulamalarımızı ve bunları nasıl ele alacağımızı anlamak için lütfen aşağıdakileri dikkatli bir şekilde okuyun.


Web sitemizi ziyaret ettiğinizde temel bilgileri tutarız ve bu bilgilerin güvenliğini sağlamanın önemini ve bununla ne yapacağımızı bilmenizi sağlarız.

Bu politika sadece web sitemiz için geçerlidir. Web sitemizi bir linkten veya başka bir yoldan bırakırsanız, o web sitesi sağlayıcısının politikasına tabi olacaksınız. Politika veya diğer web sitelerinin şartları üzerinde herhangi bir kontrolümüz yoktur. Onlara erişmeye devam etmeden önce politikalarını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.BİLGİ SİZ SENDROMUZ


Sizinle ilgili aşağıdaki bilgileri toplayabilir ve işleyebiliriz:

    
Sitemizdeki formları doldurarak sağladığınız bilgiler.

    
Web sitemizde kullanıcı olarak kayıt olma sırasındaki bilgiler hizmetlerimize abone olmak veya daha fazla yardım istemek

    
Web sitemizle ilgili bir sorunu bildirirken sağladığınız bilgiler

    
Bizimle iletişime geçtiğinizde, bu yazışmanın kaydı

    
Araştırma amaçlı kullandığımız tamamlanmış anketler; Onlara cevap vermek zorunda olmasa da.IP ADRESLERİ VE ÇEREZLER


Bulunduğunuz yer, IP adresiniz, işletim sisteminiz ve tarayıcı türünüz de dahil olmak üzere bilgisayarınız hakkında bilgi toplayabiliriz. Ayrıca, sistem yönetimi için veri toplar ve toplam bilgileri reklamverenlerimize bildiririz.

Bu, kullanıcılarımızın göz atma eylemleri ve kalıpları hakkında istatistiksel verilerdir ve üçüncü taraf reklamverenlerimize herhangi bir kişi tanımlamaz veya kişisel bilgi toplamaz.